Posiadasz działkę o specyficznych rozmiarach albo interesują Cię wyłącznie projekty nowoczesnych domów? Dzięki podzieleniu projektów z naszej bazy na odpowiednie kolekcje, nie musisz przeglądać setki projektów, żeby znaleźć ten, który Cię interesuje. Nie chcemy narzucać naszym Klientom sposobu wykonania projektu, dlatego dołączamy do niego darmową zgodę na wprowadzanie w nim zmian.

ALTANKI + KUCHNIE LETNIEWiosna i lato sprzyjają spędzaniu czasu na świeżym powietrzu. Zachęcamy do rozważanie budowy małej kuchni letniej lub altanki.

DOMY NA WĄSKĄ DZIAŁKĘJeśli jesteś posiadaczem wąskiej działki budowlanej, to dobrze trafiłeś. Nie jesteś na straconej pozycji, możesz na niej postawić dom Twoich marzeń. Bez konieczności zmniejszania jego metrażu do minimum. Z pomocą przychodzą m.in. domy z poddaszem użytkowym.

DOMY PARTEROWE Z BALI DREWNIANYCHCoraz większym zainteresowaniem cieszą się w naszym kraju domy budowane z bali drewnianych. Wielu klientów wybiera domy parterowe. Dla tych właśnie klientów prezentujemy kolekcję domów parterowych z bali.

DOMY Z DUŻYM ZADASZONYM TARASEMProjekty domów z dużym zadaszonym tarasem Dom z dużą, zadaszoną werandą to idealne rozwiązanie dla miłośników spędzania czasu na świeżym powietrzu. Zadaszony taras pozwala domownikom schronić się przed deszczem i daje im możliwość odpoczynku od uciążliwego letniego słońca.

DOMY Z PODDASZEM UŻYTKOWYM I DACHEM KOPERTOWYMMimo wyższych kosztów budowy oraz mniejszej powierzchni użytkowej urok dachu kopertowego skłania wielu do budowy domu z takim właśnie dachem.

DOM NA DZIAŁCE SIEDLISKOWEJNie wszyscy wiedzą, że na działce siedliskowej można postawić dom bez pozwolenia na budowę do 35m2 pow. zabudowy. Kluczowa jest tutaj pow. zabudowy, która obejmuje dom wraz z tarasem. Poniżej prezentujemy kolekcję takich właśnie specjalnie wybranych domów.

GOTOWE PROJEKTY DOMÓW ZE STRYCHEM DO ADAPTACJIPrezentujemy wyselekcjonowane projekty domków parterowych, ale z dodatkową powierzchnią zaprojektowaną na strychu. W prosty sposób nadaje się ona do zaadaptowania na poddasze użytkowe.

MAŁE DOMY PARTEROWEProjekty małych domów parterowych można zrealizować nawet na niewielkich działkach letniskowych. Powierzchnia użytkowa budynków tego rodzaju wynosi od 40 do 60 m2.

MAŁE DOMY SZKIELETOWE Z GARAŻEMZ pośród naszej oferty (10.000 projektów !) wybraliśmy te najczęściej wyszukiwane – małe domy szkieletowe z garażem. Taki dom można w miesiąc postawić za około 200.000zł.

PROJEKTY-GARAZY-WIELOFUNKCYJNYCH

Projekty garaży wielofunkcyjnych to kolekcja dla świadomych swoich potrzeb Inwestorów. Wiedzą oni doskonale, że garaż już dawno przestał służyć tylko jednej funkcji. Dziś oprócz przechowywaniu samochodu budynek garażowy poszerzony jest o serię innych zastosowań.

PROJEKTY-GARAZY-Z-PODDASZEM-MIESZKALNYMPROJEKTY GARAŻY Z PODDASZEM MIESZKALNYM

Coraz częściej dochodzimy do wniosku, że budując garaż możemy uzyskać niewielkim kosztem dodatkową powierzchnię na składowanie nart i przechowywanie innych zgromadzonych przez nas przedmiotów.

PROJEKTY DOMÓW DREWNIANYCHO

ferujemy najciekawsze projekty gotowych domów z drewna. Starannie wyszukaliśmy wszystkie dostępne na rynku projekty domów szkieletowych oraz z bali drewnianych.

PROJEKTY DOMÓW ENERGOOSZCZĘDNYCH

Jeżeli leży Wam na sercu ekologia i troska o naszą planetę oraz obniżenie obniżenie kosztów eksploatacji domu polecamy kolekcję projektów domów energooszczędnych.

PROJEKTY DOMÓW GÓRALSKICH

Polecamy domy z bali w stylu góralskim. Takie domy charakteryzują się wyjątkowym stylem, skośnym dachem i technologią. Polecamy ! Styl zakopiański został zdefiniowany przez S. Witkiewicza w latach dziewięćdziesiątych dziewiętnastego wieku.

PROJEKTY DOMÓW NOWOCZESNYCH

Polecamy kolekcję domów nowoczesnych! Masz sprecyzowane oczekiwania i wiesz, co Ci się podoba, a co jest dziś już przeżytkiem oraz wyeksploatowanym rozwiązaniem. Żyjesz świadomie, lubisz wyzwania i świeże pomysłu? Uważasz, że architektura to dookreślenie Twojej osobowości oraz stylu życia?

PROJEKTY DOMÓW SZKIELETOWYCH NA WĄSKĄ DZIAŁKĘ

Mimo ogromnego wybory projektów ciężko wybrać ten jeden wymarzony projekt. Jeżeli do tego mamy wąską działkę to z 20 tysięcy dostępnych na rynku projektów zostaje nam kilkaset. A co jeżeli marzymy o domu szkieletowym? W takim przypadku znajdziemy jedynie kilkadziesiąt projektów.

PROJEKTY DOMÓW Z DACHEM BEZOKAPOWYM

Coraz więcej otrzymujemy zapytań o domy z dachami bezokapowymi. taki dach to wady i zalety. Najważniejszym powodem wyboru projektu domu z dachem bezokapowym jest zazwyczaj nowoczesny wygląd.

PROJEKTY DOMÓW Z ELEWACJĄ Z KAMIENIA

Fasada z kamienia powoduje, że dom wygląda na bardziej imponujący. Niekiedy zły dobór kamienia może sprawić, iż kamień zamiast upiększać psuje wygląd. Jak dobrać więc odpowiedni kamień?

PROJEKTY DOMÓW Z WERANDĄW

związku z coraz większą liczbą zapytań klientów o werandę przedstawiamy kolekcję projektów domów z werandą. Weranda to rozwiązanie, które nieznacznie podraża koszty budowy a daje wiele możliwości. Zapraszamy!

PROJEKTY GARAŻY Z POMIESZCZENIEM GOSPODARCZYM

Sam garaż to jak okazuje się za mało. Przydałoby się miejsce na rower, narty, warsztat,narzędzia i wiele innych szpargałów. Dlatego coraz większym zainteresownaiem cieszą się projekty garaży z pomieszczeniem gospodarczym. Dlatego przygotowaliśmy dla Państwa specjalną kolekcję.

TANIE-PROJEKTY-DOMÓWZ

nasz prawdziwą wartość rzeczy? Nie odpuszczasz, gdy wiesz, że możesz coś urwać z ceny? Szukasz oszczędności i walczysz o swoje konsumencie prawa? A może po prostu nie lubisz przepłacać? Projekty domów w najkorzystniejszych cenach czekają właśnie na takich łowców promocji, jak Ty.