CZ-004 Projekt chlewni - maciory, warchlaki - w systemie bezściółkowym

pow. użytkowa 431.66 m²
pow. zabudowy 481.27 m²
kubatura 2193.86 m³
wysokość budynku 5.5 m
kąt nachylenia dachu 18°
autor projektu Radosław Bankert

cena projektu

0zł

Opis projektu

Charakterystyka chlewni 
Kształt budynku chlewni CZ-004 to prostokąt o wymiarach 31,58 m x 15,24 m. Chlewnia przeznaczona jest do wychowu warchlaków. W budynku znajdują się wydzielone pomieszczenia porodowe, pomieszczenie warchlaków oraz razem sala macior luźnych, loszek remontowych i sektor krycia. Ponadto wygospodarowano 40 m2paszarnie oraz pomieszczenia socjalne.

Zadawanie pasz i pojenie zwierząt 
W projekcie przewidziano wariantowe zadawanie pasz. Ręcznie lub poprzez zautomatyzowany paszociąg. Pasza podawana jest w automatach paszowych. Pojenie zwierząt za pomocą poideł grupowych lub indywidualnych w zależności od utrzymania zwierzą

Usuwanie odchodów 
System bezściółkowy na rusztach plastikowych lub betonowych. Poprzez system kanalizacji gnojowica spuszczana jest okresowo do szczelnego zbiornika.

Konstrukcja 
Konstrukcja ścian zewnętrznych jako 2 - warstwowa. Konstrukcja dachu: kratownica stalowa o kącie nachylenia 18 stopni. Pokrycie dachu: płyta warstwowa.

Uwaga 
Chlewnia może być wydłużona lub skrócona w zależności od przewidzianej przez inwestora obsady zwierząt.

Technologia

Projekt dostępny w technologii:

 

ZE WZGLĘDU NA DOSTOSOWYWANIE NIEKTÓRYCH PROJEKTÓW GOTOWYCH Z NASZEJ KOLEKCJI DO AKTUALNYCH WYMOGÓW I PRZEPISÓW, PREZENTOWANY PROJEKT JEST TYLKO KONCEPCJĄ ARCHITEKTONICZNĄ.

W PRZYPADKU CHĘCI ZAKUPU PROJEKTU PROSIMY O KONTAKT Z NAMI. KOSZT WYKONANIA PROJEKTU PO KONSULTACJI Z BIUREM PROJEKTOWYM. CZAS REALIZACJI DO 4 TYGODNI. W SKŁAD PROJEKTU WCHODZĄ NASTĘPUJĄCE BRANŻE: ARCHITEKTONICZNA, TECHNOLOGICZNA, KONSTRUKCYJNA, INSTALACJE SANITARNE, INSTALACJE ELEKTRYCZNE.


Chciałbyś coś zmienić?

Każdy projekt może zostać zmieniony.

Najlepiej aby zmianę wykonała osoba adaptująca projekt do terenu. Modyfikacje może również wykonać kierownik budowy. Z naszej strony zawsze możecie Państwo liczyć na bezpłatną, pisemną zgodę na zmiany.

Kolekcje projektów