L-126 dom z bali

pow. użytkowa 104 m²
pow. zabudowy 82.9 m²
kubatura 610 m³
wysokość budynku 9.44 m
autor projektu Zenon Sitek

cena projektu

1750zł
wersja z bali 1750zł

Opis projektu

budynek jednorodzinny, parterowy

parter + poddasze mieszkalne + piwnica

7 pokoi + kuchnia

 

pow. podłogi: 127,6 m2 + piwnica: 52,6 m2

pow. użytkowa: 104,00 m2 + piwnica: 52,6 m2

pow. zabudowy: 82,9 m2

kubatura budynku: 610,0 m3

min. wymiary działki: 17,0m / 19,5m

 

Projekt domu z bali prostych składa się z części architektonicznej, konstrukcyjnej i instalacyjnej. Zaprojektowany budynek to konstrukcja parterowa z mieszkalnym poddaszem oraz podpiwniczeniem. Powierzchnia użytkowa domu wynosi 127,6 m2. Dzięki swojej nietypowej konstrukcji, dom może zostać zbudowany nawet na nierównym terenie albo skarpie. 

Na parterze domu znajduje się duży pokój dzienny z kominkiem i wyjściem na taras, kuchnia, sypialnia oraz łazienka. Poddasze mieści aż pięć oddzielnych pokoi i łazienkę. 

Dom z bali drewnianych to konstrukcja wyjątkowa, która doskonale wpisuje się w naturalne krajobrazy, wzbogacając je o urokliwą perełkę drewnianej architektury. Dzięki spadzistej konstrukcji dachu, dom wygląda na mniejszy niż jest w rzeczywistości, co sprawia, że nie przytłacza swoimi gabarytami innych obiektów znajdujących się na działce. Jest to idealne miejsce do wypoczynku nawet dla najliczniejszej rodziny. Dom drewniany wykonany według naszego projektu może być wykorzystywany jako całoroczny. 

Oprócz domów z bali, polecamy również Klientom nasze projekty drewnianych domków letniskowych 

Technologia

Projekt dostępny w technologii:
  • bale

bal prosty

Chciałbyś coś zmienić?

Każdy projekt może zostać zmieniony.

Najlepiej aby zmianę wykonała osoba adaptująca projekt do terenu. Modyfikacje może również wykonać kierownik budowy. Z naszej strony zawsze możecie Państwo liczyć na bezpłatną, pisemną zgodę na zmiany.

Podobne projekty

Kolekcje projektów