L-188 dom z bali

pow. użytkowa 133 m²
pow. zabudowy 176 m²
kubatura 658 m³
wysokość budynku 7.65 m
autor projektu Zenon Sitek

cena projektu

1800zł
wersja z bali 1800zł

Opis projektu

budynek jednorodzinny, parterowy 

parter + poddasze mieszkalne 

4 pokoje + kuchnia

 

pow. podłogi: 156,8 m2 

pow. użytkowa: 133,0 m2 

pow. zabudowy: 176,0 m2 

kubatura budynku: 658,0 m3 

min. wymiary działki: 19,0m / 23,5m

 

Domy z drewnianych bali są idealnym rozwiązaniem dla tych z Państwa, którzy szukają domu pozwalającego odpocząć od miejskiego zgiełku i odzyskać kontakt z przyrodą. Doskonale wpisują się w naturalny krajobraz, nie zaburzając go i zmieniając jedynie w minimalnym stopniu. Dzięki temu, dom nie determinuje wyglądu całej działki, tylko jest dopełnieniem dla porastających ją drzew i krzewów. 

Zastosowanie drewna jako materiału budowlanego sprawia, że dom jest nie tylko ekologiczny, ale zachowuje również na długo swój atrakcyjny wygląd. Właściwie pielęgnowany dom z bali będzie służył właścicielowi przez wiele lat.

Stworzony przez pracownię projekt domu z bali to parterowy budynek jednorodzinny. Dom składa się z 4 przestronnych pokoi oraz kuchni. Jego powierzchnia użytkowa wynosi 156,8m2. Ściany budynku wykonane są z naturalnych bali drewnianych, a dach z gontu. Przestronny zewnętrzny, zadaszony taras może być zaaranżowany na wiele sposobów. Budynek ma mieszkalne poddasze.

Zapraszamy do współpracy z Centrum Projektów z Bielska-Białej.

Technologia

Projekt dostępny w technologii:
  • bale

bal okrągły

Chciałbyś coś zmienić?

Każdy projekt może zostać zmieniony.

Najlepiej aby zmianę wykonała osoba adaptująca projekt do terenu. Modyfikacje może również wykonać kierownik budowy. Z naszej strony zawsze możecie Państwo liczyć na bezpłatną, pisemną zgodę na zmiany.

Podobne projekty

Kolekcje projektów