LAWENDA 2 wersja A z piwnicą

pow. użytkowa 136.5 m²
pow. zabudowy 180.3 m²
pow. dachu 290 m²
wysokość budynku 8 m
kąt nachylenia dachu 38°
min. szerokość działki 21.7 m
ilość stanowisk garażowych 2
autor projektu Horyzont

cena projektu

3090zł
wersja murowana 3090zł

Opis projektu

Elegancki dom z czterospadowym dachem zachwycający swoim niepowtarzalnym urokiem. Piętro doświetlone dodatkowo przy zastosowaniu dużych lukarn, które nadają bryle budynku szlachetnego wyglądu. Jest to dom, który z pewnością zaspokoi nawet najbardziej wymagających. W tej wersji dodatkowe pomieszczenia piwniczne.

LAWENDA 2 A z piwnicą to projekt, łączący wysoką estetykę i funkcjonalność w bardzo ciekawej formie. Zastosowano tutaj liczne udogodnienia i ciekawe rozwiązania architektoniczne. Charakterystyczny jest piękny układ dachu z lukarnami oraz duży narożny taras z kominkiem. ZOBACZ W 3D. Wewnątrz zaprojektowano salon podzielony umownie na dwie strefy, miejscem podziału jest usytuowanie kominka. Na parterze jest również wygodna kuchnia na planie trójkąta, łazienka oraz dwie sypialnie. Na piętrze dwie dodatkowe sypialnie oraz dwa pomieszczenia o dowolnym przeznaczeniu. W domu przewidziano ogrzewanie gazowe, a piec umiejscowiono w piwnicy. W standardowej wersji zaprojektowano dwustanowiskowy garaż w bryle budynku, skomunikowany z resztą domu oraz piwnicę pod częścią budynku.

KOSZTY: Własny, elegancki dom z podwójnym garażem i piwnicą dostępny dla Ciebie w rozsądnej cenie. SPRAWDŹ KOSZTORYS   DLA KOGO? Dom spełni oczekiwania nawet 4-6-osobowej rodziny. Dodatkową pomieszczenia na piętrze można przeznaczyć na sypialnie.

STREFA MIESZKALNA to m.in. duży salon z kominkiem z wyjściem na taras oraz aż 6 pokoi do dowolnej aranżacji. ZOBACZ RZUTY. Do dyspozycji Twojej rodziny są:

część dzienna złożona z dużego, komfortowego pokoju dziennego z kominkiem oraz jasnej kuchni,  część prywatna to aż 4 sypialne, 2 łazienki oraz dwa pokoje na piętrze o dowolnym przeznaczeniu. STREFA GOSPODARCZA to duży dwustanowiskowy garaż skomunikowany z resztą budynku oraz aż 3 dodatkowe pomieszczenia w piwnicy.


DOPASOWANY DO TWOICH POTRZEB projekt można zmienić w niektórych elementach zmniejszając ilość pomieszczeń, dzięki temu można uzyskać więcej otwartej przestrzeni. Projekt jest nowatorsko elastyczny, ma szereg wariantów, by zaspokoić wszystkie potrzeby Twojej rodziny:

LAWENDA II wersja B  LAWENDA II wersja A  LAWENDA II wersja B z piwnicą  Dostępne jest również lustrzane odbicie projektu   REALIZACJE LAWENDA II - Zobacz jak LAWENDA II wygląda, jak się buduje i mieszka

Technologia

Projekt dostępny w technologii:
  • murowanej
Fundamenty: betonowe
Ściany zewnętrzne: gazobeton 24cm + styropian 12cm
Ściany wewnętrzne: bloczki silikatowe 24cm
Strop: gęstożebrowy Teriva I

Chciałbyś coś zmienić?

Każdy projekt może zostać zmieniony.

Najlepiej aby zmianę wykonała osoba adaptująca projekt do terenu. Modyfikacje może również wykonać kierownik budowy. Z naszej strony zawsze możecie Państwo liczyć na bezpłatną, pisemną zgodę na zmiany.

Podobne projekty

Kolekcje projektów