AS wersja A

pow. użytkowa 127.3 m²
pow. zabudowy 121.5 m²
pow. dachu 187.9 m²
wysokość budynku 7.99 m
kąt nachylenia dachu 40°
min. szerokość działki 19.9 m
ilość stanowisk garażowych 1
autor projektu Horyzont

cena projektu

2400zł
wersja murowana 2400zł

Opis projektu

As to dom jednorodzinny z użytkowym poddaszem, nieduży i wyjątkowo funkcjonalny. Tradycyjna bryła domu dopełniona jest efektownymi wykuszami.
Parter to jasny i przestronny salon z kominkiem, wyjściem na taras oraz miejscem na rodzinne spotkania przy dużym stole w jadalni. Wykusz salonu pozwala cieszyć się widokiem, otwiera strefę dzienną na ogród oraz sprawia, że wnętrze domu staje się ciepłe, słoneczne i optycznie większe.
Ustawna kuchnia zlokalizowana blisko wejścia jest połączona z przydatną spiżarnią. Dodatkowy pokój na parterze może służyć domownikom jako gabinet.
Wygodna klatka schodowa prowadzi na poddasze, które mieści komfortową sypialnię z własną garderobą, dwa mniejsze pokoje, łazienkę oraz dodatkowe pomieszczenie gospodarcze.
Podniesiona ścianka kolankowa pozwala efektywnie wykorzystać przestrzeń poddasza, dzięki czemu pokoje są bardzo ustawne.

Dostępny jest również projekt As 2 z zabudowanym wykuszem na poddaszu, w lustrzanym odbiciu oraz z kotłownią na paliwo stałe.

Koszt surowy zamknięty budowy projektu w wersji As 2 wynosi 186 353,50 zł.

Zobacz wizualizację ogrodową w zakladce PLIKI.

Technologia

Projekt dostępny w technologii:
  • murowanej
Fundamenty: betonowe
Ściany zewnętrzne: gazobeton 24 cm + styropian 14 cm
Ściany wewnętrzne: bloczki gazobetonowe 24cm
Strop: gęstożebrowy Teriva I

Chciałbyś coś zmienić?

Każdy projekt może zostać zmieniony.

Najlepiej aby zmianę wykonała osoba adaptująca projekt do terenu. Modyfikacje może również wykonać kierownik budowy. Z naszej strony zawsze możecie Państwo liczyć na bezpłatną, pisemną zgodę na zmiany.

Podobne projekty

Kolekcje projektów