TEBE II

pow. użytkowa 88.88 m²
pow. zabudowy 135.56 m²
pow. dachu 198.65 m²
kubatura 644 m³
wysokość budynku 6.23 m
kąt nachylenia dachu 30°
min. szerokość działki 22.94 m
min. długość działki 16.84 m
ilość stanowisk garażowych 1
autor projektu Katarzyna Maciejewska

cena projektu

2150zł
wersja murowana 2150zł

Opis projektu

Ten niewielki dom parterowy doskonale nadaje się dla 3 - 4 osobowej rodziny. Jego zaletami są: funkcjonalność, prosta bryła budynku i niskie koszty budowy oraz późniejszej eksploatacji. Wnętrze domu zostało podzielone na dwie strefy dzienną i nocną. W ciągu dnia mieszkańcy mogą relaksować się w przestronnym, dobrze oświetlonym salonie, połączonym z otwartą kuchnią, w sąsiedztwie której znajduje się pomieszczenie gospodarcze, pełniące jednocześnie rolę spiżarni. Strefa nocna to 3 ustawne pokoje oraz duża, jasna łazienka, w której przewidziano miejsce na wannę i prysznic. Dom posiada niewielki stryszek, na który prowadzą składane schody w korytarzu. Centralne usytuowanie kominka pozwala rozważyć również ten sposób ogrzewania. Z boku zaprojektowano garaż, połączony z wygodną kotłownią. Elewację budynku można wykończyć zarówno w sposób klasyczny jak i nowoczesny.

 

Dokumentacja projektu zawiera:

Projekt posiada kosztorys w cenie 246 zł Charakterystyka energetyczna GRATIS !!! Dokumentacja zawiera podstawowe zestawienie materiałów. GRATIS !!!

Technologia

Projekt dostępny w technologii:
  • murowanej

Opis konstrukcji:

Budynek posadowiony został na fundamentach betonowych. Ściany zewnętrzne dwuwarstwowe z betonu komórkowego. Ściany wewnętrzne z betonu komórkowego jak i z płyty gipsowo-kartonowej [na ruszcie]. Strop drewniany. Więźba dachowa drewniana. Pokrycie dachu - dachówka cementowa. Ogrzewanie gazowe.

Chciałbyś coś zmienić?

Każdy projekt może zostać zmieniony.

Najlepiej aby zmianę wykonała osoba adaptująca projekt do terenu. Modyfikacje może również wykonać kierownik budowy. Z naszej strony zawsze możecie Państwo liczyć na bezpłatną, pisemną zgodę na zmiany.

Podobne projekty

Kolekcje projektów