HomeKoncept 10

pow. użytkowa 193.79 m²
pow. zabudowy 177.61 m²
kubatura 1098 m³
wysokość budynku 1098 m
kąt nachylenia dachu 37°
min. szerokość działki 18.35 m
min. długość działki 25.2 m
ilość stanowisk garażowych 2
autor projektu Joanna Wnętrzak-Śniegowska.

cena projektu

3000zł
wersja murowana 3000zł

Opis projektu

Projekt HomeKoncept 10 charakteryzuje się prostą, zwartą, lecz niezwykle nowoczesną bryłą. Jest to wyjątkowy i ciekawy dom o niepowtarzalnym charakterze, a przede wszystkim z przestronnym i funkcjonalnym wnętrzem. Dom przeznaczony jest dla ludzi ceniących sobie oryginalność i praktyczność, połączoną z ciekawymi rozwiązaniami architektonicznymi.

W domu HomeKoncept 10 z pewnością nie zabraknie miejsca średniej wielkości rodzinie. Warto podkreślić dwustanowiskowy garaż wraz z dużym pomieszczeniem gospodarczym, obszerny salon, a także delikatnie wydzieloną kuchnię, z której można wyjść bezpośrednio na ogród. Na parterze udało nam się również zmieścić duży gabinet oraz łazienkę. Na poddaszu znajdują się trzy sypialnie, dwie garderoby oraz dwie łazienki – co zapewni wystarczającą ilość miejsca dla wszystkich domowników.

Technologia

Projekt dostępny w technologii:
  • murowanej

TECHNOLOGIA I KONSTRUKCJA

ŚCIANY

dwuwarstwowe - pustak ceramiczny 25 cm + styropian

STROPY

żelbetowe wylewane

SCHODY

dwubiegowe żelbetowe

DACH

blacha tytanowo-cynkowa

Chciałbyś coś zmienić?

Każdy projekt może zostać zmieniony.

Najlepiej aby zmianę wykonała osoba adaptująca projekt do terenu. Modyfikacje może również wykonać kierownik budowy. Z naszej strony zawsze możecie Państwo liczyć na bezpłatną, pisemną zgodę na zmiany.

Podobne projekty

Kolekcje projektów