Cypryda

pow. użytkowa 125 m²
pow. zabudowy 136 m²
pow. dachu 240 m²
kubatura 496 m³
wysokość budynku 8 m
kąt nachylenia dachu 40°
min. szerokość działki 22 m
min. długość działki 18 m
ilość stanowisk garażowych 1
autor projektu Domenadom

cena projektu

2290zł
wersja murowana 2290zł

Opis projektu

Dom z poddaszem użytkowym, przeznaczony dla 4-osobowej rodziny. Na parterze znajduje się przestronny pokój dzienny połączony z jadalnią i otwartą kuchnią. Rozwiązanie funkcjonalne pozwala na wydzielenie ww. pomieszczeń. Wyjście na taras z podcieniem jest możliwe zarówno z części wypoczynkowej pokoju dziennego jak i z części przeznaczonej na jadalnie. W bliskim sąsiedztwie kuchni dostępna jest spiżarnia oraz pomieszczenie WC. Na parterze znajduje się pomieszczenie gospodarcze, dostępne z garażu i bezpośrednio z ogrodu. Na poddaszu znajdują się trzy sypialnie, garderoba dostępna z pokoju, łazienka oraz pomieszczenie strychu. Istnieje możliwość zaadaptowania strychu na pokój.  Projekt dostępny w lustrzanym odbiciu. Projekt w standardzie posiada dodatkowo projekt ogrzewania kominkiem z płaszczem wodnym.  

Technologia

Projekt dostępny w technologii:
  • murowanej

Propozycje rozwiązań materiałowych:

Fundamenty bezpośrednie, na ławach i stopach fundamentowych Ściany zewnętrzne bloczki z bet. komórkowego - 36 cm
+ styropian TERMO ORGANIKA typ Fasada 6 cm Ściany wewnętrzne bloczki z bet. komórkowego - 24 cm (działowe - 12 cm)
+ działowe z płyty G-K na ruszcie (poddasze) Strop gęstożebrowy Teriva I oraz żelbetowy monolityczny gr. 12 i 24 cm. Elewacje tynk - System Platinum firmy TERMO ORGANIKA, płytki klinkierowe Pokrycie dachu dachówka cementowa Konstrukcja dachu drewniana o układzie konstrukcyjnym mieszanym Schody wewnętrzne żelbetowe monolityczne zabiegowe Ogrzewanie kocioł gazowy koncensacyjny,
dodatkowe źródło ciepła - kominek z płaszczem wodnym

Chciałbyś coś zmienić?

Każdy projekt może zostać zmieniony.

Najlepiej aby zmianę wykonała osoba adaptująca projekt do terenu. Modyfikacje może również wykonać kierownik budowy. Z naszej strony zawsze możecie Państwo liczyć na bezpłatną, pisemną zgodę na zmiany.

Podobne projekty

Kolekcje projektów