Kamea

pow. użytkowa 136 m²
pow. zabudowy 140 m²
pow. dachu 259 m²
kubatura 499 m³
wysokość budynku 8 m
kąt nachylenia dachu 40°
min. szerokość działki 18 m
min. długość działki 21 m
ilość stanowisk garażowych 1
autor projektu Domenadom

cena projektu

2490zł
wersja murowana 2490zł

Opis projektu

Przestronny dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym. Przeznaczony dla 4-5 osobowej rodziny. Drewniany taras nadaje uroku i ciepła podczas wspólnego biesiadowania. Część parterowa tego domu jest bardzo przestronna, co umożliwia swobodne przemieszczanie się, nawet podczas odwiedzin gości. Dodatkowym atutem tego domu jest funkcjonalnie usytuowana jadalnia, która pozwala na podziwianie piękna ogrodu podczas rodzinnych posiłków. Pokój usytuowany za sąsiadującą ścianą  salonu, dzięki dobremu zagospodarowaniu, może spełnić zarówno funkcję gabinetu jak i pokoju gościnnego. Godny uwagi jest także garaż, który w połączeniu z wiatrołapem pozwoli na przejście do części mieszkalnej bez konieczności wychodzenia na zewnątrz. Poddasze to zaciszne miejsce, na którym zaprojektowana została jasna łazienka oraz 3 niezależne pokoje w tym 2 z prywatną garderobą i balkonem.Projekt występuje w wersji z garazem dwustanowiskowym KAMEA 2.Projektami podobnymi są: FLAWIA, CELINA i MEANDER.

Technologia

Projekt dostępny w technologii:
  • murowanej

Propozycje rozwiązań materiałowych:

Fundamenty bezpośrednie, na ławach i stopach fundamentowych Ściany zewnętrzne bloczki z bet. komórkowego - 24 cm
+ styropian TERMO ORGANIKA typ Fasada 12 cm Ściany wewnętrzne bloczki z bet. komórkowego - 24 cm (działowe - 12 cm)
+ działowe z płyty G-K na ruszcie (poddasze) Strop żelbetowy monolityczny gr. 14 i 20 cm. Elewacje tynk - System Platinum firmy TERMO ORGANIKA, płytki klinkierowe Pokrycie dachu dachówka cementowa Konstrukcja dachu drewniana o układzie konstrukcyjnym mieszanym Schody wewnętrzne żelbetowe monolityczne zabiegowe Ogrzewanie kocioł gazowy jednofunkcyjny kondensacyjny,
dodatkowe źródło ciepła - kominek z płaszczem wodnym

Chciałbyś coś zmienić?

Każdy projekt może zostać zmieniony.

Najlepiej aby zmianę wykonała osoba adaptująca projekt do terenu. Modyfikacje może również wykonać kierownik budowy. Z naszej strony zawsze możecie Państwo liczyć na bezpłatną, pisemną zgodę na zmiany.

Podobne projekty

Kolekcje projektów