Meander

pow. użytkowa 139 m²
pow. zabudowy 147 m²
pow. dachu 263 m²
kubatura 526 m³
wysokość budynku 8 m
kąt nachylenia dachu 42°
min. szerokość działki 20 m
min. długość działki 22 m
ilość stanowisk garażowych 1
autor projektu Domenadom

cena projektu

2490zł
wersja murowana 2490zł

Opis projektu

MEANDER to dom parterowy z poddaszem użytkowym, zaprojektowany dla 4-5-osobowej rodziny. Wiatrołap z miejscem na szafę wiedzie do otwartej części dziennej (kuchnię można oddzielić od jadalni i salonu). Na parterze znajduje się też obszerny gabinet, mogący pełnić funkcję pokoju gościnnego lub kolejnej sypialni, oraz łazienka i spiżarnia. Poprzez wiatrołap dostępne jest również pomieszczenie gospodarcze i usytuowany za nim garaż z praktycznym wyjściem do ogrodu. Na poddaszu znajdują się trzy duże sypialnie, w tym dwie z własnymi garderobami, oraz salon łazienkowy z wydzielonym aneksem na pralkę. Projekt ma swoją wersję z garażem dwustanowiskowym MEANDER 2.Projektem podobnym jest KAMEA i CELINA.

Technologia

Projekt dostępny w technologii:
  • murowanej

Propozycje rozwiązań materiałowych:

Fundamenty bezpośrednie, na ławach i stopach fundamentowych Ściany zewnętrzne bloczki z bet. komórkowego (odm. 600) - 24 cm
+ styropian TERMO ORGANIKA typ Fasada 16 cm Ściany wewnętrzne bloczki z bet. komórkowego (odm. 600) - 24 cm (działowe - 12 cm)
+ działowe z płyty G-K na ruszcie (poddasze) Strop gęstożebrowy Teriva I oraz żelbetowy monolityczny gr. 14 i 20 cm. Elewacje tynk - System Platinum firmy TERMO ORGANIKA, płytki klinkierowe Pokrycie dachu dachówka ceramiczna Konstrukcja dachu drewniana o układzie konstrukcyjnym mieszanym Schody wewnętrzne żelbetowe monolityczne zabiegowe Ogrzewanie kocioł gazowy kondensacyjny,
dodatkowe źródło ciepła - kominek z płaszczem wodnym

Chciałbyś coś zmienić?

Każdy projekt może zostać zmieniony.

Najlepiej aby zmianę wykonała osoba adaptująca projekt do terenu. Modyfikacje może również wykonać kierownik budowy. Z naszej strony zawsze możecie Państwo liczyć na bezpłatną, pisemną zgodę na zmiany.

Podobne projekty

Kolekcje projektów